Tag: berisha

FOTOSKANDAL/ Ja policja rrugore dhe gardisti që bëjnë thirrje për të...

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot në profilin e tij në facebook, një police rrugore dhe një punonjës të gardës të cilët bëjnë thirrje...

Bashkëshorti i Drejtoreshës së Doganave përfshihet në kontrabandë, ja rasti

Ish-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar bashkëshortin e drejtoreshës së doganave për faktin se po ushtron kontrabandë të madhe kafeje. STATUSI I PLOTË “Kontrabandën e kafesë e...

Parlamenti shqiptar nderon Helmut Kohl

Parlamenti i Shqipërisë e nisi sot seancën e jashtëzakonshme plenare me një nderim për ish-kancelarin Helmut Kohl. Ish-kryeministri Berisha i cili është pritur prej...

FOTO/Berisha poston një foto të rrallë të Ramës

Ish-Kryeministri Berisha ka shtuar sulmet ndaj Ramës ditët e fundit duke mos e kursyer edhe për gjëra të tilla si overdoza. Para pak minutash ai...

Berisha komenton akuzat e Bashës për Ilir Metën, a është mesazh

Ish-kryeministri Sali Berisha, duke komentuar akuzat qe po shoqerojnë fushatën elektorale, tha se kreu i PD-së, Lulzim Basha sulmet i ka më të strukturuara...