Tag: berisha

Berisha ndan mesazhin e dhimbshem, ish kryeministri humbi nje njeri shume...

Ish kryeministri Beriaha ka percjelle nje mesazh te dhimbshem sot pasdite ndersa lajmeroi se ka humbur kusheririn ne moshen e tij, te cilin sic...

DENONCIMI/Berisha nxjerr mesazhin e qytetarit: Ja emrat e ‘të fortëve’ nga...

Qytetarët e Krujës e shohin me rezervë, të ashtuquajturin operacion OFL që godet krimin e organizuar, në një kohë kur ata radhitin emrat e...

“Rama dhe Kurti të ndarë”, Berisha komenton deklaratat: Provokacion i rëndë,...

Sali Berisha ka komentuar ndarjen e Albin Kurtit dhe Edi Ramës në konferencën e sotme për shtyp sa i përket Minishengenit. Ram iu përgjigj Kurtit...

Breçani: Kur arrestuam Lulzim Berishën më tha se kishte frikë vetëm...

Ish-drejtuesi i lartë në Policinë e Shtetit Erzen Breçani tha në emisionin Opinion se sekuestrimi i pronave që synon OFL-ja është një procedurë e...

‘Qendrën e Shkodrës ku vlonte muzika e kultura, Rama e ktheu...

Vemendja rikthehet serish ne Shkoder, me dy ngjarje te renda te ndodhur brenda pak orëve, një shperthim tritoli dhe një plagosje te nje kalimtare. Ish-kryeministri...

Berisha flet per sherrin me gazetarin Artan Hoxha, lidhet me nje...

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një video ku sipas tij është kryetari i Bashksië së Bulqizës, duke pirë kokainë. Ish-kryeministri Sali Berisha nuk e...

DENONCIMI/Mungesa e vaksinës së gripit, mjekët refuzojnë të dalin në emisione...

Teksa i gjithë vendi është nën panikun e virozave të stinës, qeveria ka urdhëruar mjekët të mos flasin për mungesën e vaksinave. Ky është denoncimi...

Padia e Ramës ndaj Haradinajt, Berisha reagon ashpër: Tradhtar i urryer!...

Një reagim shumë të ashpër ka bërë ish-kryeministri Sali Berisha, lidhur me padinë që Edi Rama ngriti ndaj Ramush Haradinajt. Në një postim në “Facebook”,...

Masakra e Raçakut/Berisha ka një thirrje për vendet e lira, mesazhi...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar se fundi, me një shënim në facebook duke përkujtuar 21 vjetorin e masakrës së Raçakut. Ish-kryeministri iu bën thirrje me...

Berisha zbardh arsyen pse Rama emëroi Bushatin drejtues të posaçëm të...

Edhe pse Shqipëria mori drejtimin e OSBE-së dhe detyra i takon kryeministrit të shtetit respektiv të drejtoje ate, kryeministri Edi Rama, caktoi ish-ministrin Ditmir...