Denoncim me video nga Librazhdi: “Miku i ngushtë i Taulant Ballës godet me grushta qytetarin”

0Shares
0

Janë pamje tronditëse ato të dhunës që Policia e Librazhdit ushtron ndaj një qytetari në mes të qytetit.

Siç shikohet edhe nga pamjet filmike të publikuara nga ish-kryeministri Berisha, policët nuk kursehen në grushta ndaj personit që kërkojnë të shoqërojnë.

Shikoni se si godet qytetarin ne mes te qytetit te Librazhdit narkorimineli Kalemi, mik i ngushte i Taulant Bego Yaris. Denoj me ashpersine me te madhe dhunen banditeske te narkohorrave me uniforme! Sb-shkruan Berisha.

Shikoni se si godet qytetarin ne mes te qytetit te Librazhdit narkorimineli Kalemi, mik i ngushte i Taulant Bego Yaris. Denoj me ashpersine me te madhe dhunen banditeske te narkohorrave me uniforme! sb

Publiée par Sali Berisha sur Vendredi 21 février 2020

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje