Tag: aksidenti

VIDEO/Pamjet e rënda të aksidentit tragjik, makina merr përpara vajzën në...

Një aksident i rëndë është regjistruar në Elbasan më 12 tetor, ku një makinë përplasi për vdekje një 27-vjeçare. Në videon e siguruar nga ‘Abcnews”...

Vodhën makinën në Laç, por përplasen në Fushë-Krujë/ Detaje nga aksidenti...

Një 26-vjeçar mbeti i vdekur mëngjesin e sotëm në rrugën Fushë Krujë-Kurbin, ndërsa u plagos shoferi i mjetit. Raportohet se makina 'Audi' me targa AA...

Këngëtarja shfaqet e fashuar dhe me paterica, tregon si e ka...

Enca Haxhia është shumë aktive në rrjetet sociale, por së fundmi ajo nuk kishte postuar asnjë foto në Instagram. Enca është shfaqur me paterica dhe...

PAMJET E RENDA/Aksidenti i rëndë në Elbasan, 77-vjeçari u përplas për...

Keto jane pamjet eksluzive te aksidentit te rende te mesdites se sotme, e cila i mori jeten nje te moshuari. Ngjarja ndodhi në aksin Peqin-Elbasan....

Aksidenti tragjik në Elbasan, flet babai i vajzës që ishte në...

Babai i Denisa Dibrës, vajzës që drejtonte automjeti tip “Volswagen” ditën e djeshme, në momentin kur u godit nga pas nga një makinë tip...

Tmerri në Elbasan/Kalojnë rrezikun për jetën dy vajzat, policia arreston shoferin...

Policia e Shtetit ka sqaruar aksidentin e rëndë të ndodhur mbrëmjen e djeshme në aksin rrugor Tiranë-Elbasan, në dalje të tunelit të Krrabës. Sipas policisë...

FOTO/Ky është shoferi që shkaktoi aksidentin e tmerrshëm, njëra nga të...

Aksidenti i tmerrshem mbremjen e djeshme la te plagosur 2 vajza si dhe mori jeten e 2 te tjerave ne Elbasan. Të plagosurat është identifikuara...

Shmanget aksidenti fatal në Tiranë, makina hip mbi trotuar dhe përplas...

Një aksident që mund të ishte fatal ka ndodhur në Tiranë. Pakujdesia e një shoferi të dehur në timon i ka rrezikuar jetën katër këmbësorëve...

Pamje të rënda nga aksidenti në Elbasan, sharrohet makina për të...

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në aksin Elbasan-Peqin, ku për pasojë një person ka humbur jetën. Burime bëjnë me dije për...

Aksident i rrallë në Kosovë: Përplasen 2 parashutistë, njeri vdes

Jeta eshte plot te papritura dhe ndodhin here pas here aksidente te cilat nuk i merr mendja. Të dielën në mesditë ka ndodhur një aksident...