Vodhën makinën në Laç, por përplasen në Fushë-Krujë/ Detaje nga aksidenti ku vdiq 26-vjeçari

Një 26-vjeçar mbeti i vdekur mëngjesin e sotëm në rrugën Fushë Krujë-Kurbin, ndërsa u plagos shoferi i mjetit.

Raportohet se makina ‘Audi’ me targa AA 603 IG, me të cilën po udhëtonin ka qenë e vjedhur në qytetin e Laçit.

Gjatë inspektimit, policia ka gjetur brenda në makinë dy palë targa, maska dhe doreza.

Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur rreth orës 06:30 e mëngjesit të sotëm. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje