Tag: aksidenti

Ishte në ndjekjen e policisë, makina godet postobllokun në Elbasan, mes...

Një aksident masiv ka ndodhur në Elbasan mëngjesin e sotëm ku janë përfshirë disa makina. Sipas të dhënave paraprake, tre automjete janë përfshirë në...

FOTO/Aksidenti në Elbasan, plagoset një zyrtar i lartë grek

Një aksident u shenua mbremjen e djeshme në aksin rrugor Elbasan-Labinot, nga i cili fatmirësisht nuk u shenua asnje viktime, vetem te plagosur dhe...

Identifikohet trupi i legjendës së basketbollit, zbulohet pajisja që mund t’i...

Pas disa ditësh nga aksidenti fatal ajror që tronditi botën, të martën në mbrëmje janë identifikuar trupat e 4 nga 9 personat që humbën...

Tragjedia mund të përsëritej, helikopteri ku ndodhej Kobe Bryant mund t’i...

Bota eshte ende e tronditur nga lajmi i dhimbshëm i vdekjes së Kobe Bryant. Ai humbi jetën pas nje aksidenti ajror me helikopterin ku...

Tragjedi ajrore në Afganistan, rrëzohet avioni me 83 persona brenda tij

Pas aeroplanit te rrezuar në Iran, nje tjeter mendohet te jetë rrëzuar afër zonave te ketij vendi. Zyrtarët afganë kanë thënë se një aeroplan...

Zbulohen emrat e viktimave, me Bryant ishin dhe disa “VIP-a” të...

Asnjë i mbijetuar nga aksidenti tragjik i legjendes se basketbollit, Kobe Bryant. Basketbollisti legjendar humbi jeten se bashku me vajzën e tij, ndërsa arsyeja...

Skandal pas aksidentit me 1 të vdekur në Librazhd, spitali nuk...

Detaje tronditëse vijojnë të zbulohen nga aksidenti tragjik në Pishkash të Përrenjasit ku humbi jetën Ardian Vreto dhe mbetën të plagosur tre persona të...

VIDEO/Makina e copëtuar pas aksidentit në Pogradec, një prej shoferëve rëndë,...

Të tjera detaje dalin në dritë nga aksidenti i rëndë që ndodhi mbrëmë në Pogradec, ku si pasojë e përplasjes së dy mjeteve u...

Aksidenti tragjik dje në Tiranë, zbardhet dëshmia e dy shoferëve të...

Eshtë zbardhur një pjesë nga dëshmia e dy drejtuesve të mjeteve që u arrestuan diten e djeshme pas aksidentit tragjik me dy të vdekur...

DETAJE/Aksidenti me dy viktima në Elbasan, policia arreston të riun

Policia ka arrestuar një 25-vjeçar nga Elbasani, pasi akuzohet si shkaktar i aksidentit me dy të vdekur në aksin rrugor Elbasan- Cërrik,  në fshatin Shirgjan. Policia...