Tag: aksidenti

Zbulohen detajet e aksidentit, pse u prangos shoferi i furgonit të...

Policia e Gjirokastrës njoftoi se ka arrestuar shtetasin Hysen Hasa, pas aksidentit që ndodhi dje në aksinë Krahës-Tepelenë, ku makina e Drejtorisë së Burgjeve...

Burg përjetë shqiptarit në Zvicër, aksidentoi për vdekje një grua pas...

Një i ri nga Kosova është dënuar me burg përjetë pasi aksidentoi për vdekje një grua në Zvicër. Prokurori publik në procesin që u zhvillua...

Tragjedia në Itali, airbag-u i merr jetën foshnjës shqiptare

Një aksident rrugor ka sjellë tragjedi për një familje shqiptare në Piza, me humbjen e jetës së fëmijës që sot mbushte dy muaj nga...

DETAJE/Flet dëshmitari që njoftoi ambulancën, si ndodhi aksidenti ku u përfshi...

Vijon te shkaktoje debat, aksidenti i shumeperfolur i Ilda Bejlerit, dhe pse moderatorja e njohur ka pretenduar te kunderten dhe deri tani, policia eshte...

“Shfryni gjithë mllefin o njerëz”, Ilda thotë se zonja po përfiton...

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri ka postuar serish në instagram një reagim te gjate ku nuk fsheh indinjatën ndaj njerëzve të cilët i janë...

Sekuestrohet makina e gazetares Ilda Bejleri, policia jep detajet e aksidentit

Ne informacionin e fundit zyrtar qe policia ben publike per mediat, konfirmohet aksidenti i ndodhur dje nga moderatorja e njohur Ilda Bejleri e cila...

Reagon nga spitali gruaja e aksidentuar nga Ilda Bejleri: Do e...

63-vjecarja Enriketa Gjuzi, e cila thote se eshte e aksidentuar një ditë më parë nga moderatorja e sportit Ilda Bejleri, ndodhet aktualisht në spitalin...

Ilda Bejleri reagon pas lajmit të shoqërimit: Policia hapi kamerat, s’u...

Ilda Bejleri ka reaguar serisht  ne rrjetet sociale, lidhur me aksidentin ku dyshohet se është përfshirë,  të cilin si fillim refuzoi ta pranojë. Teksa u...

“Një fuoristradë po më ndiqte nga Devolli”, zbardhet dëshmia e 27-vjeçarit...

Almiron Shehu është rrëfyer para hetuesve në lidhje me ngjarjen e sotme ku duke ikur nga ndjekja që po o bënte policia ka shkaktuar...

Policia jep informacione zyrtare nga aksidenti në Elbasan: Po ndiqej një...

Policia e Elbasanit ka dhene informacione zyrtare lidhur me aksidentin e trefishte qe ndodhi ne Elbasan, ku mbetën të plagosur 5 persona. Sipas policise, konfirmohet...