Dy aksidente njëri pas tjetrit në Tiranë, plagosen dy persona

Ndaje
foto ilustruese

Dy aksidente kane ndodhur ne Tirane diten e sotme. Sipas burimeve te policise, te dy personat e aksidentuar jane ne gjendje te mire shendetesore.

Nderkaq, autoret e dy aksidenteve jane arrestuar.

Tirane/Informacione paraprake

Më datë 19.06.2020, rreth orës ‪12:35‬, në rrugën “Jordan Misja”, mjeti me drejtues shtetasin E.S., ka aksidentuar këmbësorin K.Z., i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Më datë 19.06.2020, rreth ores ‪12:50‬, në rrugën e “Elbasanit”, mjeti me drejtues A.M., ka aksidentuar biçiklistin G.T, i cili u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policise ndodhen ne vendngjarje dhe vijon puna per zbardhjen e rrethanave te ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje