Ekonomia

#ONTOP

#ROZE

Aktorja e famshme e serialeve turke besnike ndaj Shqipërisë, zgjedh Jugun...

Aktorja turke Farah Zeynep Abdullah u bë e njohur në Shqipëri nga seriali “Kurt Seit dhe Sura” Ajo duket se e pëlqen shumë Shqipërinë pasi...

VIDEO/Getoari feston ditëlindjen, urimi ndryshe dhe plot krenari i Marina Vjollcës

Reperi i njohur qe i ka rrembyer zemren Marina Vjollcës sot feston 37-vjetorin dhe urimi me i mire nuk kishte nga t'i vinte tjeter...

Rrezikojnë falimentimin! Rita Ora dhe Dua Lipa mes artistëve të famshëm...

Ed Sheeran, Sir Paul McCartney, Dua Lipa, Rita  Ora dhe Annie Lennox janë ndër 1,500 firmetaret që kanë nënshkruar një letër të hapur duke...

Horoskopi, 3 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite plot ngjyra kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e atij qe dashuroni dhe...

Merret vendimi: Ja ç’do të ndodhë me Festivalin e Këngës këtë...

Festivali i Këngës në RTSH nuk do të anullohet,  pavarësisht situtës së krijuar nga pandemia Covid-19. Lajmi është konfirmuar në faqen e Radio Televizionit Shqiptar,...