Telegram

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 18 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Pjesa me e madhe e te dashuruarve do kalojnë një dite te qete dhe pa probleme sot. Nëse nga ana tjetër keni pasur debate...

Efekti Instagram, milionat që shkojnë në biznesin e bukurisë në Shqipëri

Nga Deada Hyka Një vajzë bionde, shtatshkurtër, qëndronte e ulur në karriget e pritjes së një klinike private në kryeqytet, me hundën e fashuar. Pas...

Horoskopi, 17 gusht 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite aspak e mire kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Tensioni do mbizotërojë gjate gjithë kohës dhe nuk do ndiheni...

FOTO/Bleona Qereti shfaqet topless para pasqyrës, tregon rezultatet e dietës

Bleona Qereti i është nënshtruar dietës ‘detox’, e cila është e përqëndruar në pastrimin e trupit nga toksinat.Kjo lloj diete është e bazuar në...

FOTO/Të ndarë prej vitesh, aman familjes e Dua Lipas nuk e...

Edhe pse romanca e tyre ishte e shkurter, Ledri Vula vazhdon ende të mbajë shoqërinë me Dua Lipën. Madje, lidhja e shkurtër me Dua...