speciale

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 27 janar 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ka shume mundësi qe qielli i dashurisë te jete i mbushur me re gjate kësaj dite. Asgjë nuk do shkoje si e kishit menduar...

Horoskopi, 26 janar 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite goxha e trazuar dhe e mbushur me mosmarrëveshje kjo e sotmja. Asgjë nuk ka për te shkuar ashtu si ju e kishit ëndërruar....

Pasuri marramendëse që në moshën 26-vjeçare, shifra e madhe habit dhe...

Klaudia Pepa eshte kthyer serish ne qender te mediave roze, po jo tanime per jeten e saj private, por per pasurine e saj. Sipas “Wikipedia”-s,...

VIDEO/E ftuara speciale në emision, Arian Çani përballë vajzës së tij

Moderatori i njohur Arian Çani i ka surprizuar të gjithë teleshikuesit mbrëmjen e djeshme në emisionin e tij ‘Zonë e Lirë’. Për herë të parë,...

VIDEO/37 vjeç dhe ende e virgjër, sportistja e njohur: Dua t’ia...

Atletja shume simpatike  Lolo Jones ka deklaruar  se të qenit e hapur për virgjërinë e saj e ka shkatërruar jeten e saj dhe marredheniet...