speciale

#ONTOP

#ROZE

FOTO/”Mos harro llokumet”, Moderatorja e sportit deklaron publikisht se është në...

Edhe Hygerta Sako është ne nje marrëdhënie, dhe pse lajmi ka habitur jo pak ndjekësit e saj. Moderatorja e emisioneve sportive, deklaroi vetëm pak kohë...

VIDEO/Alban Skënderaj emërohet Ambasador i gjuhës italiane në Shqipëri

Alban Skënderaj, kengetari i njohur shqiptar,  është emëruar si i pari ambasador i gjuhës italiane në Shqipëri. Këtë e bëri të ditur vetë Albani përmes...

Horoskopi, 23 tetor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nëse jeni ne një lidhje duhet te përfitoni nga ambienti i ngrohte qe do mbizotëroje për te folur hapur me partnerin. Ne këtë mënyrë...

FOTO/Kënga Magjike rikthehen në skenën e saj artisten e njohur pas...

Eneda  Tarifa u bë kohë që nuk ka marrë pjesë në kompeticione të këngës, që pas konkurrimit të saj në Eurovizion, me këngën "Përrallë". Kengetarja...

FOTO/E motra lë Kim Kardashian prapa, Kylie Jenner tregon të pasmet...

E famshme, provokuese dhe një 20-vjeçare miliardere. Kylie Jenner është padyshim epiqendra e rrjeteve sociale, pasi çdo ditë ka kohë për postime nga jeta...