Roze

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 18 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nëse marrëdhënia juaj me partnerin nuk është e kënaqshme, duhet te kini kurajën dhe guximin te diskutoni hapur me te. Gjithsesi mos prisni përmirësime...

FOTO/Modelja e njohur sapo tha se kjo lloj buke i ka...

Modelja amerikane Ireland Baldwin, vajza e aktorëve Alec Baldwin dhe Kim Basinger tregoi për 506,812 ndjekësit e saj se buka e zezë e The...

Djali i Irfanit, shtepia e tij 20 milione dollare

Djali i Irfan Hysenbelliut, Fatmiri, ka blerë një shtëpi që kushton 20 milionë dollare, sipas resisted Who. Ai zoteron katin e fundit të një pallati,...

Horoskopi, 17 korrik 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Gjate kësaj dite do jeni te mbushur me shprese se te gjitha dëshirat qe keni pasur ne çift do iu realizohen. Ne fakt duke...

Dy të rinjtë dhunojnë bustin e Françesk Radit, irritohet Rozana: Më...

Rozana Radi është revoltuar pas veprimeve të fundit të dy djemve në kryeqytet. Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi, një video ku dy...