VIDEO/Ledioni e djeg për ditëlindje me Lorin, suprizon të ftuarit me gjetjen interesante

Ledion Liço festoi ditëlindjen e tij duke organizuar një festë të madhe me miqtë dhe dashamirësit e tij.

Ka qenë Sara, bashkëshortja e tij ajo që ka zbuluar disa pamje nga atmosfera e ditëlindjes, në videot e të cilës shihet Lori duke kërcyer.

Të ftuarve i janë shpëndarë shkopa me pikturën e Ledionit ndërsa menuja përmban koktejle me emrat e spektakleve dhe emisioneve që ka prezantuar Ledioni, një gjetje shumë e bukur.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje