Tag: Lori hoxha

FOTO/La fotot provokuese dhe modelingun, Ish-banorja e “Big Brother” vesh ferexhe...

Lori Hoxhallari është padyshim një nga vajzat e “Big Brother”, që do të mbahet mend për sharmin e saj. Vajza nga Pogradeci ra në...

Tërmeti/Komentuesit kritikojnë Lorin pas postimit për Top-Channel: Po ti pronarja ku...

Lori Hoxha së fundmi, pas disa ditesh nga tërmeti i madh, postoi një foto ku shprehej mirënjohëse ndaj stafit të Top Channel që kanë...

FOTO/”Mendova kisha sulm në zemër”, Lori Hoxha tregon për problemet me...

Edhe pse ajo eshte trashëgimtarja e Top Medias, Lori Hoxha mbetet në fund të fundit një person si gjithë të tjerët, ku i duhet...

VIDEO/Ledioni e djeg për ditëlindje me Lorin, suprizon të ftuarit me...

Ledion Liço festoi ditëlindjen e tij duke organizuar një festë të madhe me miqtë dhe dashamirësit e tij. Ka qenë Sara, bashkëshortja e tij ajo...

VIDEO/Motrat Hoxha zbulojnë projektin e veçantë për 15-vjetorin e “Digitalb”

‘Digitalb’ platforma e të gjithë shqiptarëve mbush 15 vjeç që nga krijimi. Për herë të parë ajo u krijua nga i ndjeri Dritan Hoxha. Familja...

FOTO+18/Lori thumbon vajzat e Showbiz-it dhe fshin postimin menjëherë

Lori Hoxha është një ndër personazhet publik më të ndjekur dhe më me influencë në rrjetet sociale. Prej disa javësh, Lori ka bërë shpërnguljen përfundimtare...

FOTO/Nga Londra për tek London-i, Lori Hoxha ka një urim special...

Trashëgimtarja e Top-Channel nuk mund të mos vinte në Shqipëri, në këtë ditë të veçantë për të. Lori ka lënë për disa ditë Londrën, për...

VIDEO/”Kam lënë alkoolin, jam me ankth”,…18 gjërat që nuk i dinit...

Lori Hoxha e ka marrë seriozisht punën me videot. Së fundmi, trashëgimtarja e Top-Channel, ka publikuar një video shumë interesante në kanalin e saj...

Fotoja që tregon se janë ende bashkë, Lori Hoxha e dashuruar...

Lori Hoxha gjthmonë ka preferuar ta mbajë të fshehur jetën e saj private, ndonëse në postimet në rrjetet sociale është aktive, duke ndarë me...

Një veshje plazhi që kushton një pasuri e tërë, trashëgimtarja e...

Lori Hoxha shpesh ka treguarm se nuk kursehet për të zgjedhur veshje cilësore dhe ndër më të lakmuarat nga vajzat e famshme. Këtë herë ajo...