VIDEO/Motrat Hoxha zbulojnë projektin e veçantë për 15-vjetorin e “Digitalb”

Ndaje

‘Digitalb’ platforma e të gjithë shqiptarëve mbush 15 vjeç që nga krijimi. Për herë të parë ajo u krijua nga i ndjeri Dritan Hoxha.

Familja Hoxha e ka vazhduar ëndrrën e themeluesit të ‘Top Channel’ dhe ‘Digitalb’ dhe në këtë 15-vjetor ka menduar të sjellë një emision të veçantë, të cilin e kanë zbuluar vetë motrat Hoxha.

“Nga 9 Qershori në T, @digitalb”, ka shkruar motra e madhe e familjes Hoxha, krah videos ku dallohet rrugëtimi i gjatë i ‘Digitalb’ këto 15 vite. Ashtu siç zbulohet dhe nga pamjet,ky projekt do të risjellë dhe njëherë punën e madhe të platformës dixhitale, të cilën njerëzit e kanë konsideruar si flamurin e shqiptarëve.
Në sfond dëgjohet dhe shprehja motivuese e drejtuesit të parë të ‘Digitalb’, Dritan Hoxha teksa thotë: “Unë besoj akoma dhe besoj me gjithë forcat, prandaj vrapoj”.

Nuk dihet ende diçka më shumë rreth këtij projekti, por kjo pritet të zbulohet në vetëm pak ditë nga vetë stafi i cili ka punuar për të sjellë këtë realizim.

View this post on Instagram

Nga 9 Qërshori në T @digitalb_official

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

View this post on Instagram

9 Qershor, 20:15 #15VjetDigitAlb

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje