Tag: emisioni

“Edi Rama si spektatori dhe aktori i vetëm i Teatrit”

Nga Artan Fuga  Dje, mbrëmë më mirë, në emisionin e Sokol Ballës, "real story", gazetar që është me mjeshtri të lartë, miku im shumë i...

VIDEO/Rikthehet Adi Krasta, aty ku nuk mund ta censurojnë dot

Te gjitheve na kujtohet shume mire urdhëri pêr të mbyllur dy emisionet kritike moderuar nga Adi Krasta dhe Ylli Rakipi. Për të gjithë ata që...

Largimi nga Top Channel, Florian Agalliu flet hapur për sherrin me...

Bëri bujë "sherri" per te cilen mediat folën gjatë mes Florian Agalliut dhe Ben Blushit, drejtorit te programacionit në Top Channel. Agalliu u largua nga...

Luana Vjollca me emision të dedikuar këtë të shtunë, të ftuar...

Një zgjedhje ndryshe dhe plot pozitivitet ka bërë Luana Vjollca per rifillimin e emisionit të saj "Shiko Kush Luan". Moderatorja eshte solidarizuar me tragjedinë e...

VIDEO/Babai shqiptar gjen djalin në kampin sirian me ndihmën e gazetarëve...

Një histori rrënqethëse ka mbërthyer prej disa ditësh shqiptarët kudo qè janë, ku protagonist është një vogëlush 6-vjeçar. Kjo ngjarje e rëndë  vë me...

FOTO/Emisioni dhe muajt e parë të shtatzënisë, moderatorja e njohur ndan...

Fatma Methasani bëri të ditur para pak ditësh lajmin se ajo dhe partneri i saj, Alfio Rrotani janë duke pritur fëmijën e tyre të...

Lubonja tregon qëllimin e PD: Ndërkombëtarët po mbështesin një regjim, mbetemi...

Analisti Fatos Lubonja ka komentuar sërish qëndrimin e ndërkombëtarëve, sikurse dhe vendimin e Gjermanisë për ti dhene PO me kushte Shqipërisë. Lubonja thotë se gjatë...

SKANDALI/Pedagogu në Elbasan i kërkon favore seksuale studentes në këmbim të...

Emisioni Stop ka transmetuar një rast të një pedagogu i cili kërkonte afera seksuale ne këmbim të marrjes së disa lëndëve mbetëse. Pedagogu D.Himci tregohej...

FOTO/Iu mbyll emisioni, Adi Krasta reagon me një imazh domethënës

Moderatori i njohur Adi Krasta ka reaguar së fundmi, pas largimit të detyruar nga televizioni ‘’News 24’’. Drejtuesi i emisionit postoi një foton e tij...

Ylli Rakipi konfirmon presionet e qeverisë për mbylljen e emisionit, ja...

Gazetari Ylli Rakipi, ka folur për herë të parë pas lajmit se emisioni i tij  “Të Paekspozuarit” në News24 do të mbyllej. Rakipi u shpreh...