Luana Vjollca me emision të dedikuar këtë të shtunë, të ftuar specialë 8 fëmijët të prekur nga tërmeti

Një zgjedhje ndryshe dhe plot pozitivitet ka bërë Luana Vjollca per rifillimin e emisionit të saj “Shiko Kush Luan”.

Moderatorja eshte solidarizuar me tragjedinë e 26 Nëntorit dhe ka vendosur t’ia dedikojë emisionin te prekurëve nga tërmeti i madh.

Një emision i dedikuar tërësisht fëmijëve të prekur nga tërmeti të cilët fatkeqësisht kanë mbetur jashtë shtëpive të tyre, duke u solidarizuar me tragjedinë e 26 nëntorit që preku zemrat e të gjithë shqiptarëve. Per te dhene pak shprese , pak dashuri , pak buzeqeshje dhe gjithe energjine pozitive qe buron nga ky emision , 8 vogelushet jane te ftuarit e mi speciale dhe protagonistet e vertete e kesaj mbremje Erinda, Ersa ,Fadil ,Jurgen ,Rigers, Riad ,Alkido ,Elmedin”,-shkruan Luana duke na treguar  nje pasazh me pamje nga emisioni qe do te transmetohet ditën e sotme.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje