Tag: luana vjollca

Luana dhe Marina ‘kundërshtare’ në ekran, bukuroshet zbulojnë promot e emisioneve...

Sezoni i ri televiziv është gati për të nisur dhe sigurisht që ekranit nuk mund t’i mungonin motrat Vjollca. Luana dhe Marina zgjodhën ditën...

FOTO/Luana Vjollca dhe vajza e Sabianit çuditin komshijtë, zhvishen në verandat...

Luana Vjollca dhe vajza këngëtare e Sabianit, Keisi Meidini ndërkohë që po qëndrojnë të izoluara në shtëpi kanë vendosur të shfrytëzojnë diellin e pranverës...

VIDEO/Edhe Luana i kthen përgjigje Alketa Vejsiut pas komenteve për jetën...

Postimet e Alketës për Xhemin dhe motrat Vjollca terhoqen vemendjen e te gjitheve,kjo per shkak se Alketa u tregua shume hakmarrese ndaj atyre qe...

FOTO/Në lojë hyn dhe Getoari, këngëtari nxehet keq me Alketën pas...

Postimet në revistën e Alketa Vejsiut që prej ditës së djeshme po bëjnë bujë në media online. Pas postimit për Xhemi Shehun, në revistën...

Luana Vjollca me emision të dedikuar këtë të shtunë, të ftuar...

Një zgjedhje ndryshe dhe plot pozitivitet ka bërë Luana Vjollca per rifillimin e emisionit të saj "Shiko Kush Luan". Moderatorja eshte solidarizuar me tragjedinë e...

VIDEO/Sezoni i ri televiziv, Luana Vjollca publikon promon e emisionit

Luana Vjollca është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar dhe kohet e fundit eshte bere aktive dhe me angazhimin e saj...

FOTO/Pas pushimeve të shtrenjta, Luana zbulon kush e shoqëron në jug:...

Pas pushimeve të shtrenjta në Monte  Carlo, Luana Vjollca u rikthye në Shqipëri për të bërë disa ditë pushimi në jug të vendit. Të gjithë...

Nuk pritej! Luana Vjollca nominohet si artistja më e mirë shqiptare...

Pas disa prej këngëve më të fundit të saj, të cilat kanë rezultuar të suksesshme, Luana Vjollca ka ndarë me publikun një lajm shumë...

FOTO/Luana Vjollca me bashkëpunim ndërkombëtar, zbulohet projekti me këngëtarin e njohur

Ishte fillimisht një koment i Marina Vjollcës ai që solli dyshimet se Luana Vjollca do të njihej ndërkombëtarisht. Të gjithë filluan të aludojnë se këngëtarja...

Luana Vjollca zë vend në tregun muzikor, tashmë merr ftesa për...

Luana paralajmëroi se do të sjellë një tjetër duet shumë shpejt. Moderatorja mesa duket ka patur më shumë sukses në këngë. Pa e treguar emrin,...