Tag: femije

U bekuan me një djalë, moderatorja e njohur tregon eksperiencën e...

Më në fund pritjes së ëmbël i erdhi fundi, moderatorja e njohur Klea Huta ka lindur fëmijën e saj të parë ditën e sotme. Me...

Katër gra shtatzëna dhe 30 fëmijë me koronavirus, si është gjendja...

Katër gra shtatzënë janë prekur nga COVID-19 në Shqipëri ndërkohë që lajmi i mirë është se 3 prej tyre janë shëruar. Në total numri i...

“21 fëmijë të prekur nga COVID 19 në Shqipëri që prej...

Nga data zyrtare e shfaqjes së COVID19 në Shqipëri e deri më sot, janë infektuar nga ky virus 21 fëmijë, në moshë pediatrike, ku...

Tetë fëmijë të infektuar me koronavirus, detaje mbi gjendjen e të...

Tetë nga personat e prekur nga koronavirusi në vendin tonë janë fëmijë. Lajmin e bëri të ditur Rovena Daja nga Instituti i Shëndetit Publik,...

Katër fëmijë të infektuar me koronavirusin në Shqipëri, si paraqitet gjendja...

Numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë është rritur në 174. Siç bëri të ditur Ministria e Shëndetit, mes të sëmurëve...

Mes të prekurve me COVID-19 në Shqipëri janë edhe dy fëmijë

Mes personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri janë edhe dy fëmijë. Mësohet se fëmijët janë të moshës 3 dhe 13 dhe vjeç dhe aktualisht...

Letra e doktorit/”I dashur fëmijë, ja pse nuk duhet të kesh...

Nga Alberto Pellai Është një virus. Është aq i vogël saqë mud të shihet veçse në laboratorë specialë me mikroskopë specialë. Prandaj na frikëson kaq...

Mrekullia në familjen Mihali, bëhen me vajzë 3 vite pas vdekjes...

Historia e te riut Marvi Mihali, sigurisht qe nuk harrohet lehte, sidomos me karvanin e veshtiresive qe prinderit e tij kane hequr per te...

Qëndroi për disa ditë në çadër, 5-vjeçari infektohet me zgjebe, shtrohet...

Përpos faktit te trishte, se qindra familje janë mes 4 rrugëve pas dëmtimeve nga tërmeti, situata rendohet per personat që qendrojne neper çadra me...

Luana Vjollca me emision të dedikuar këtë të shtunë, të ftuar...

Një zgjedhje ndryshe dhe plot pozitivitet ka bërë Luana Vjollca per rifillimin e emisionit të saj "Shiko Kush Luan". Moderatorja eshte solidarizuar me tragjedinë e...