VIDEO/Dikush nuk e harroi 80-vjetorin e të madhit Gëzim Kruja, Zef Deda i bën surprizën e bukur

0Shares
0

Këtë javë ka pasur 80-vjetorin e lindjes, Mjeshtri i Humorit, Gëzim Kruja. Edhe pse pa bujë,  ditëlindja e një kolosi të humorit shkodran dhe shqiptar, nuk eshte lene në heshtje nga miku dhe kolegu i tij, Zef Deda.

Më gjej lulet me të bukura dhe ku janë më freskëta për mikun tim Gëzim Kruja”, i kërkoi Zef Deda, pronares së dyqanit të luleve, të cilën e komplimentoi me fjalët më të bukura. “Gëzim Kruja, këtë tufë me lule po ta përgatit një lule” i drejtohet ai nga videoja.

Miku i tij i ka bere nje surprize duke treguar se as koha, as mosha dhe as vitet nuk do ta ndalonin ate per t’i uruar ditëlindjen, ne kushtet kur artistët e mëdhenj harrohen shpejt.

Nidqeni videon:

STUDIO E HAPUR 06 DHJETOR 2019

Publiée par Star Plus TV sur Vendredi 6 décembre 2019

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje