Tag: zef deda

Aktori i njohur i humorit shkodran feston 70-vjetorin, i biri i...

Aktori i njohur i humorit, Zef Deda feston sot 70-vjetorin e tij. Ka qenë djali i tij, Jul Deda, i cili e ka uruar publikisht ...

Aktori Zef Deda me lot ne sy puth murin e Teatrit...

Aktori i njohur i skenës shqiptare, Zef Deda  i cili mori pjese ne protesten e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit peeku te...

VIDEO/Dikush nuk e harroi 80-vjetorin e të madhit Gëzim Kruja, Zef...

Këtë javë ka pasur 80-vjetorin e lindjes, Mjeshtri i Humorit, Gëzim Kruja. Edhe pse pa bujë,  ditëlindja e një kolosi të humorit shkodran dhe...