Aktori i njohur i humorit shkodran feston 70-vjetorin, i biri i dedikon fjalë prekëse

Aktori i njohur i humorit, Zef Deda feston sot 70-vjetorin e tij.

Ka qenë djali i tij, Jul Deda, i cili e ka uruar publikisht  duke postuar disa foto të gjithë familjes dhe e ka shoqëruar  me fjalët më të ndjera.

“Gëzuar 70-vjetorin bab. Mjeshtri i familjes, krenaria jonë, shembulli për t’i ndjekur në çdo aspekt, artisti 100% natyral dhe pa hile, energjia pozitive dhe dashamirësia për njerëzit, janë elementët që të rrinë përshtat. Kështu qofsh gjithmonë. U bëfsh 100 vjeç. Gëzofsh shëndet të plotë bashkë me ne, familjen tënde, të cilën ti e ke të shenjtë. Të du fort babush”, ka shkruar Juli krah postimit të fundit në rrjetet sociale.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje