Kurban Bajrami, Basha për besimtarët: Zoti pranoftë lutjet dhe sakrificën tuaj

Ndaje

Kryedemokrati Lulzim Basha ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në ditën e Kurban Bajramit.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Basha lutet që sakrifica e atyre që kanë agjëruar të pranohet.

Të nderuar besimtarë e veçanërisht ju që keni agjëruar në muajin e shenjtë të Ramazanit, ju uroj nga zemra Gëzuar Fiter Bajramin! 
Zoti e pranoftë sakrificën dhe lutjet tuaja, sjelltë mbarësi për ju e familjet tuaja dhe e bekoftë Shqipërinë dhe shqiptarët kudo ku janë“,-shkruan Basha në urimin e tij.

Të nderuar besimtarë e veçanërisht ju që keni agjëruar në muajin e shenjtë të Ramazanit, ju uroj nga zemra Gëzuar Fiter…

Publiée par Lulzim Basha sur Mardi 4 juin 2019

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje