Tag: digitalb

Berisha zbulon shkaqet, kush ia vuri flakën Digitalb-it: Blushi ka filluar...

Ish- kryeministri Sali Berishaka komentuar debatin e largimit të televizionit Klan nga platforma Digitalb. Berisha shkruan se njeriu i vetëm fajtor për këtë përplasje mes...

Sherri me Shakohoxhën dhe largimi nga Digitalb, Ilda Bejleri thyen heshtjen:...

Prej disa ditësh, Ilda Bejleri është kthyer ne qender të mediave rozë, kjo për shkak të informacioneve që qarkulluan në rrjet se ajo është...

“Për një shuplakë “/ Policia terror familjes së …

Mbrëmjen e djeshme në një lokal në Tiranë ka  ndodhur një sherr me grushta pjesë e të cilit ishte drejtori i DigitAlb, Alban Jaho...

VIDEO/Motrat Hoxha zbulojnë projektin e veçantë për 15-vjetorin e “Digitalb”

‘Digitalb’ platforma e të gjithë shqiptarëve mbush 15 vjeç që nga krijimi. Për herë të parë ajo u krijua nga i ndjeri Dritan Hoxha. Familja...

EMRI/ Kapet në ‘SHKELJE TË RËNDË’, Vjollca Hoxha shkarkon drejtorin e...

Vijon “gjuetia e shtrigave” në rrjetin mediatik shqiptar Top Media Group ku së fundi është “prerë koka” e një prej drejtorëve më të rëndësishëm. Newsbomb.al...

VIDEO/Rikthehet në ekran moderatorja e njohur, sjell programin më të ri

Elona Duro ka zbuluar programin më të  ri i cili pritet të fillojë shumë shpejt në Digitalb. Duro u shkëput prej disa kohësh nga televizioni,...

VIDEO/Zbulohet emisioni më i ri, së shpejti do të mësohen të...

Moderatoren simpatike Jonida Vokshi ishim mësuar ta shihnim çdo të hënë në emisionin e saj Thurje. Ndërkohë nuk ishim njoftuar ende nëse moderatorja do...

Mund të jeni aksionerë në Digitalb, kjo është mënyra

Kompania “DIGITALB” sh.a. do të jete e para kompani private që hedh obligacione në treg, të disponueshme në formën e investimit. Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare...