Tag: dritan hoxha

VIDEO/Motrat Hoxha zbulojnë projektin e veçantë për 15-vjetorin e “Digitalb”

‘Digitalb’ platforma e të gjithë shqiptarëve mbush 15 vjeç që nga krijimi. Për herë të parë ajo u krijua nga i ndjeri Dritan Hoxha. Familja...

Mungoi ditën e dasmës së saj, Sara Hoxha dedikim për të...

Sara Hoxha ka bërë dedikimin më të ndjerë për të atin, i cili humbi jetën në mënyrë tragjike 11 vite më parë.  Ajo ka...

Verifikoi lëvizjet e Tahirit dhe familjes së tij në TIMS, fiton...

Shefi i Antidrogës dhe trafiqeve në Policinë e Korçës, i cili verifikoi lëvizjet e ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe familjes së tij...