Parku gjigand i Disneyland në kërkim të princave dhe princeshave, kriteret mjaft strikte

Ndaje

Disneyland Paris është duke kërkuar për princa dhe princesha të reja për t’i punësuar në park gjatë verës.

Parku gjigand ka nevojë për 50 njerëz të rinj për të luajtur Hirushen, Elsa ose “Të bukurën” dhe të gjithë personazhet e tjerë të preferuar të Disney.

Dy audicione të hapura do të mbahen më 8 qershor, dhe ato do të zgjasin gjatë gjithë ditës.

E para është për meshkujt dhe femrat, por ka rregulla shumë të rrepta lidhur me kriteret e bukurisë dhe atë të fizikut.

Gratë duhet të jenë në mes të 160cm dhe 173cm dhe duhet të kenë cilësitë si: elegante, plot me hijeshi dhe pa tatuazhe vizuale.

BURIMI: The Mirror

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje