Tag: sara hoxha

Zbuluan gjininë e bebit/Armiku i Ledri Vulës nuk kursen as Sarën:...

Përmes një videoje në Instagram, dje Ledri Vula dhe Sara Hoxha zbuluan gjininë e fëmijës së tyre; çifti do të bëhet me vajzë. Momenti emocionues,...

Sara Hoxha bën thirrje për koronavirusin, zbulon sëmundjen nga e cila...

Izolimi dhe karantimi ka detyruar dhe njerezit e famshem, te cilet ne perditshmerine e tyre, ndoshta ishin me shume aktive me aktivitete dhe dalje. Nje...

Tërmeti/Komentuesit kritikojnë Lorin pas postimit për Top-Channel: Po ti pronarja ku...

Lori Hoxha së fundmi, pas disa ditesh nga tërmeti i madh, postoi një foto ku shprehej mirënjohëse ndaj stafit të Top Channel që kanë...

“Dy javë si familje prej 4 pjesëtarësh”, Sara Hoxha publikon foton...

Prej dy javësh, Sara Hoxha, trashëgimtarja e Top-Channel ka sjellë në jetë djalin e saj të dytë dhe familja e saj tashmë përbëhet prej...

FOTO/Lindje e parakohshme për Sara Hoxhën, ja si duket djali i...

E kanë quajtur Roman, djalin e tyre të dytë, teksa Sara Hoxha ka njoftuar se tashme eshte nene per te dyten herë. Me anë të...

“Vuaj nga depresioni”, trashëgimtarja e Top Channel në momente të vështira:...

Një prej trashëgimtareve të Top Channel, Sara Hoxha, e cila është dhe bashkëshortja e Ledion Licos, prezantuesit të njohur, është shtatzënë në pritje të...

VIDEO/Ledioni e djeg për ditëlindje me Lorin, suprizon të ftuarit me...

Ledion Liço festoi ditëlindjen e tij duke organizuar një festë të madhe me miqtë dhe dashamirësit e tij. Ka qenë Sara, bashkëshortja e tij ajo...

FOTO/Teksa uron Ledionin, Sara Hoxha pa dashje zbulon gjininë e fëmijës...

Prej disa javësh, Sara Hoxha ka bërë publike se është shtatzënë dhe pret fëmijën e dytë  me Ledion Liçon. Por deri më tani, asgjë...

VIDEO/Motrat Hoxha zbulojnë projektin e veçantë për 15-vjetorin e “Digitalb”

‘Digitalb’ platforma e të gjithë shqiptarëve mbush 15 vjeç që nga krijimi. Për herë të parë ajo u krijua nga i ndjeri Dritan Hoxha. Familja...

FOTO/Trashëgimtarja e Top Medias në pritje të ëmbël, batuta e saj...

Trashëgimtarja e Top Medias, Sara Hoxha dhe Ledion Liço do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin e ka dhënë vetë Sara, përmes...