FOTO/Ledri Vula njofton klipin e ri me foton e nxehtë me Sarën

Prej ditësh Ledri Vula ka paralajmëruar projektin e tij më të ri, i cili do të jetê një dedikim për vogëlushen e tij që akoma nuk ka ardhur në jetë.

Surpriza duket se do të jetë pjesëmarrja e partneres së tij, Sara Hoxha, në klip. Kjo e fundit është shprehur ditën e djeshme se mendon që ky është një nga projektet më të mirë të Ledrit. Kënga titullohet “Si baba” dhe do të publikohet ditën e nesërme.

Reperi e ka lajmëruar klipin me një foto ku shfaqet krah Sarës, e cila ka pozuar me barkun e rrumbullakosur. Me siguri kjo këngë nuk do emocionojë vetëm prindërit e ardhshëm, por të gjithë ndjekësit e dyshes.

View this post on Instagram

neser 20:00

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje