Tag: ledri vula

FOTO/Ledri Vula njofton klipin e ri me foton e nxehtë me...

Prej ditësh Ledri Vula ka paralajmëruar projektin e tij më të ri, i cili do të jetê një dedikim për vogëlushen e tij që...

Zbuluan gjininë e bebit/Armiku i Ledri Vulës nuk kursen as Sarën:...

Përmes një videoje në Instagram, dje Ledri Vula dhe Sara Hoxha zbuluan gjininë e fëmijës së tyre; çifti do të bëhet me vajzë. Momenti emocionues,...

FOTO/Të ndarë prej vitesh, aman familjes e Dua Lipas nuk e...

Edhe pse romanca e tyre ishte e shkurter, Ledri Vula vazhdon ende të mbajë shoqërinë me Dua Lipën. Madje, lidhja e shkurtër me Dua...

FOTO/Kontrollit nuk i shpëtojnë as VIP-at, këngëtari i njohur ndalohet nga...

Kontrolleve të policisë nuk i shpëtojnë ndonjëherë as personat e famshëm. Në fakt përpara ligjit jemi të gjithë të barabartë, një rregull i velefshëm...

Hoqi dorë nga koncertet, reperi i shumëpëlqyer më në fund...

Prej disa ditësh qarkullonte lajmi se Ledri Vula hoqi dorë nga koncertet e tij duke shkaktuar  dëshpërimin e fansave për këtë vendim jo të...

VIDEO/”Desha me të ftu në emision plako…”, Ermali ndërron mendje pas...

Një koment i Ermal Mamaqit ka shkaktuar shumë të qeshura në rrjetet sociale. Mamaqi i ka komentuar Ledri Vulës, një prej reperevë më të...

VIDEO/Olti thumbon dhe reperin e njohur: Bravo se e keni zhyt...

Olti Curri njihet për thumbat e tij ndaj njerëzve të Showbizzit dhe jo vetëm. Ai mendimet e tij i shpreh nëpër rrjete sociale duke...

Zbulohet lidhja familjare mes Lorik Canës dhe Ledri Vulës

Shpesh kemi dëgjuar që figurat e njohura publike të kenë lidhje gjaku me njëri-tjetrin. I tillë është rasti edhe mes Ledri Vulës dhe ish-kapitenit,...

FOTO/ Ja si e uron Ledri Vula të ëmën për ditëlindje

Ditën e sotme mamaja e këngëtarit të njohur Ledri Vula feston ditëlndjen e saj. Dhe urimi i Ledrit ka qenë i thjeshtë , por shumë...

FOTO/ Zbulohet vila luksoze e Ledri Vulës në një nga zonat...

Këngëtari Ledri Vula është një ndër reperët më të preferuar të momentit, dismos nga femrat të cilat e adhurojnë jo vetëm për muzikën që...