Tag: kenga e re

FOTO/Ledri Vula njofton klipin e ri me foton e nxehtë me...

Prej ditësh Ledri Vula ka paralajmëruar projektin e tij më të ri, i cili do të jetê një dedikim për vogëlushen e tij që...

VIDEO/Skena të nxehta në krevat me ish-banoren e Big Brother, këngëtari...

“Sytë e tu” titullohet projekti i ri muzikor i Capital T, ndërsa për ti shkuar për shtat titullit ka zgjedhur dhe një vajzë joshëse...

VIDEO/Klipi i këngës së re nga Enca qënka me të vërtetë...

Kënga më e re e Encës pritet të jetë më e zjarrtë se kurrë. Prej disa ditësh këngëtarja ka lajmëruar në rrjete sociale për...

Motrave Istrefi u ndodh diçka e papritur në rrjetet sociale, reagon...

Nora dhe Era Istrefi së fundmi njoftuan për datën kur do të publikohet kënga e tyre e re. Motrat kishin kohë që paralajmëronin për një...