Zbuluan gjininë e bebit/Armiku i Ledri Vulës nuk kursen as Sarën: Kur ta kapësh duke të tradhëtuar…

Përmes një videoje në Instagram, dje Ledri Vula dhe Sara Hoxha zbuluan gjininë e fëmijës së tyre; çifti do të bëhet me vajzë.

Momenti emocionues, të cilin dyshja vendosi ta ndante me publikun e gjerë u shoqërua me mesazhe të shumta urimi nga ndjekësit dhe artistët e estradës.

https://www.instagram.com/p/CDGuwychyFE/?utm_source=ig_embed

Por në mesin e gjithë këtij momenti të bukur dhe emocionues dalloi një deklaratë nga Twitter-i i Dj Blunt dhe Real 1, të cilët iu drejtuan Sarës.

Armiqësia e Dj Blunt dhe Real 1 ndaj Ledri Vulës prej kohësh vijon edhe në media. Shpesh këngëtarët nuk i kanë kursyer kritikat ndaj njëri-tjetrit duke shkuar deri në fyerje të rënda. Por duket se këtë herë rradhën për ta sulmuar e ka patur partnerja e Ledrit, Sara.

“Eh moj Sara Hoxha, mbas 5 vitesh, kur ta kapësh duke të të tradhtuar, ke për ta kërkuar këtë moment, me e pas thikën në dorë e me ja ngul tejpërtej, por do të jetë vonë.”,-shkruhet në adresën e tyre në Twitter, që sipas fansave dhe raportimeve në media është profili real i dyshes në Twitter.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje