Tag: armiqesi

Zbuluan gjininë e bebit/Armiku i Ledri Vulës nuk kursen as Sarën:...

Përmes një videoje në Instagram, dje Ledri Vula dhe Sara Hoxha zbuluan gjininë e fëmijës së tyre; çifti do të bëhet me vajzë. Momenti emocionues,...