Tag: Femija

Së shpejti nënë për herë të dytë, deputetja e PS zbulon...

Deputetja e Partisë Socialiste Blerina Gjylameti është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Lajmi u zbulua pak ditë më parë nga disa...

Në prag të lindjes, Arbana Osmani tregon çfarë emri do i...

Moderatorja e njohur Arbana Osmani është në javët e fundit të shtatzënisë dhe nuk ka nguruar të zbulojë sa më shumë detaje. Ajo ka realizuar...

‘Nuk u lejua nga shteti të shkonte për kurim në Itali’,...

Nje histori e dhimbshme pa nje fund te lumtur per nje 3 vjeçar nga Shqiperia. Sipas informacioneve, vogelushi ka nderruar jete, ne pamundesi per...

E FUNDIT/ Identifikohet nëna që hodhi foshnjen e pajetë në koshin...

Identifikohet nëna e foshnjes së gjetur të pajetë në një kosh mbeturinash në lagjen Ali Demi. Sipas policisë ajo është H.M.,32 vjeçe, banuese në Gjirokastër....

Përplasja e fëmijës nga autoambulanca, reagon ashpër PD: Alarm tragjik për...

Partia Demokratike reagon pas aksidentit tragjik të ndodhur në Kakavijë, ku një autoambulancë përplasi për vdekje një fëmijë 10 vjeç. Teksa i shpreh ngushëllime familjarëve,...

Policia jep detajet, si ndodhi aksidenti tragjik i fëmijës në Kakavijë

Policia ka dhënë detaje të aksidentit tragjik në fshatin Bularat të Gjirokastrës, ku autoambulanca përplasi për vdekje një 10 vjeçar që po priste në...

E FUNDIT/Ambulanca përplas fëmijët në Kakavijë, dyshohet se njëri prej tyre...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të shtune në Kakavijë ku ambulanca dyshohet se ka përplasur për vdekje një fëmijë. Një burim...

E FUNDIT/E rëndë në Durrës, fëmija mbytet në pishinë

Një vogëlush vetëm 10 vjeç humbi jetën duke u larë në pishinë në Durrës. Viktima ishte nga Kosova. Durrës/Informacion paraprak Më datë 12.08.2020, rreth orës 12:40,...

Zbuluan gjininë e bebit/Armiku i Ledri Vulës nuk kursen as Sarën:...

Përmes një videoje në Instagram, dje Ledri Vula dhe Sara Hoxha zbuluan gjininë e fëmijës së tyre; çifti do të bëhet me vajzë. Momenti emocionues,...

FOTOLAJM/Lind fëmija “me këmishë” në maternitetin e Tiranës

Një fëmijë në një nga materintetet e Tiranës, ka lindur  i mbështjellë me qese amniotike, që ndryshe në gjuhën popullore “i lindur me këmishë”. Gjinekologia...