Trashëgimtarja e Top Channel bën ndryshimin drastik në fytyrë, sqarimi që iu jep ndjekësve

Trashegimtarja e Top Channel, Sara Hoxha ka folur hapur per ndryshimet ne fytyren e saj, pasi ndjekesit ne rrjetet sociale vune re nderhyrjet.

Njera prej tyre vuri ne dukje ndryshimin duke i thënë se ndonëse edhe tani duket bukur, më parë ishte e mrekullueshme falë origjinalitetit.

Pasi e ka falenderuar, trashëgimtarja e Top Media ka shpjeguar çfarë e ka shtyrë drejt këtij vendimi. Ajo është shprehur se që në moshën 18-vjeçare, ka ndryshuar komplet trupin.

“Edhe unë këtë mendoja më parë”, ka shkruar Sara duke iu referuar komentueses. “Kam trashëguar shumë tipare dhe gene nga prindërit, dyshoj se botoksi është vërtetë ai që ka rëndësi. Veshim të njejtat këpucë, të njejtat rroba dhe jemi në një platformë prodhimi në masë.

Pse duhet të këmbëngul për të qenë origjinale, kur mund të kujdesem për diçka që më bën të ndihem më mirë me veten? Gjithkush bën zgjedhjen e tij në jetë; zgjedhja ime ishin mbushësit e fytyrës”, ka sqaruar Sara.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje