Tag: dilteindja

VIDEO/Ledioni e djeg për ditëlindje me Lorin, suprizon të ftuarit me...

Ledion Liço festoi ditëlindjen e tij duke organizuar një festë të madhe me miqtë dhe dashamirësit e tij. Ka qenë Sara, bashkëshortja e tij ajo...