Tag: ledioni

VIDEO/Ledioni e djeg për ditëlindje me Lorin, suprizon të ftuarit me...

Ledion Liço festoi ditëlindjen e tij duke organizuar një festë të madhe me miqtë dhe dashamirësit e tij. Ka qenë Sara, bashkëshortja e tij ajo...

Ka patur një fëmijë tjetër dhe nuk e dinim, Sara Hoxha...

Sara Hoxha u vu në qendër të vëmendjes pas dasmës përrallore të saj në Itali, ku i tha përjetësisht po bashkëshortit Ledion Liço me...