Vrau 24-vjeçarin në Laç, autori: Ja pse e qëllova me armë, jam penduar

Policia arriti të ndalonte autorin e vrasjes në Laç, ditën kur qindra njerëz dhe besimtarë shkuan për të vizituar Kishën e Shna Ndout.

Viktimë mbeti Viktor Shkorreti, ndërsa burimet thanë se vrasja kishte ardhur pas një konflikti të çastit.

Në polici, autori i  vrasjes Emanuel Koca ka treguar arsyen e krimit.

“Jam penduar për atë që kam bërë, Viktor Shkorreti më qëlloi me thikë, ndaj e qëllova me armë”, është shprehur Koca në polici.

Ndërkohë që ai pretendon se është dëmtuar me thikë në dorë dhe në njërin prej veshëve.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje