Tag: vrasja

Tre rrëqebujt e balsamur në Elbasan, reagojnë eskpertët e huaj: Autoritetet...

Tre rrëqebuj të vrarë e të balsamosur janë të ekspozuar në një restorant në afërsi të Elbasanit. Denoncimi erdhi fillimisht nga Shoqata e Ruajtjes...

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore reagon pas tmerrit në Tiranë: “Familja Josifi...

Kreu i Vëllazërisë Ungjillore të Shqipërisë Ylli Doçi, ka deklaruar se tragjedia e ndodhur nën familjen Josofi nuk duhet të përzihet me çështjet e...

VIDEO/Pamjet brenda shtëpisë së “ferrit” në Tiranë, tri gra të izoluara...

Kjo është shtëpia e familjes Josifi. Në njërën nga dhomat u dergj e vdekur prej më shumë se një vit Anisa Josifi, ndërsa e...

“Perëndia mund t’i rikthejë në jetë të vdekurit”, zbulohet sekti që...

Një grupim i quajtur “Guard Tower” apo “Kulla e rojes”, dyshohet se ka rekrutuar familjen Josifi nga Përmeti që çoi në vetëflijimin e Zhaneta...

Vajza e mbijetuar e tragjedisë në Tiranë reagon mes lotësh: “Kam...

Blerta është e vetmja e mbijetuar nga familja Josifi, të cilën e kanë ndjekur tragjeditë që prej vendit të origjinës, Përmeti. Burime nga policia bëjnë...

Ekzekutimi i vëllezërve në Durrës, shpallet në kërkim Talo Çela, i...

Shpallet në kërkim Talo Çela personi që modifikoi furgonin për grabitjen e Rinasit, pasi dyshohet se ka kryer krimin e dyfishtë të vëllezërve Viktor...

Mesazh të fortë me bluzën, Adiola Lakra e qetë dhe e...

Me bluzën e zezë me mbishkrimin “Superpower”, Adiola Lakra nuk jep asnjë shenjë shqetësimi teksa ndodhet ne sallen e gjyqit. E reja dyshohet se ka...

DESHMIA/Adiola Lakra nuk pranon se u pagua për të nxjerrë në...

Ne sallen e gjyqit, Adiola Lakra ka deklaruar se nuk ka lidhje me ngjarjen dhe nuk ka pranuar se është paguar për të nxjerrë...

Policia nuk kontrolloi zonën, zbulohet kush i gjeti armët e krimit...

Kane qene punonjësit e pastrimit të gjelbërimit qe kanë gjetur këtë të shtunë dy pistoleta, në rrugën ‘Pjetër Budi’. Këto dyshohet se janë armët që...

Telefonata e fundit e Billës me Adjola Lakrën, lëvizjet e dyshimta...

Telefonata e fundit e Hekuran Billës ka qenë me 26-vjeçaren, Adjola Lakra, e arrestuar dje nga policia si personi që shërbeu si karrem për...