Tag: vrasja

FOTO/Dalin pamjet nga vendi ku u vra i riu nga Rrogozhina,...

Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes në Rrogozhinë, ku u gjet i vrarë me armë zjarri 33-vjeçari Klevis Kapllani. Ngjarja ndodhi rreth orës...

U gjet i vrarë në makinë, identifikohet viktima, e shkuara e...

Detaje dalin ne drite nga vrasja ne Rrgozhine, ku viktime ishte nje 33-vjecar. Ngarja ndodhi ne fshatin Sinaballaj. Sipas informaviktime ka mbetur Klevis Kapllani. Ky...

Konflikt i rëndë/ Identifikohet autori i ngjarjes në Peqin, ja kush...

Identifikohet emri i viktimës në Peqin, si dhe autori i krimit të rëndë. Ngjarja u shënua mbrëmë në fshatin Lolaj të Peqinit. Mësohet se 51-vjeçari...

DETAJE/Vdiq nga koronavirusi, historia e të burgosurit nga Ballshi që ndante...

I burgosuri që humbi jetën nga COVID-19 në Sanatorium sot është 74-vjeçari Çaush Banaj, nga Ballshi. Ai qendronte në qeli në burgun e Drenovës...

E vranë pasi festoi fitoren e Shqipërisë ndaj Greqisë, familja e...

Ishte viti 2004, kur 20-vjeçari shqiptar, Gramoz Palushi u vra në Greqi nga një shtetas greko-amerikan se po festonte fitoren e Kombëtares tonë përballë...

FOTO/Kjo është 23-vjeçarja që u vra dhe gropos nga vëllai dhe...

Kjo eshte 23-vjeçarja Eglantina Buci, e cila është vrarë dhe groposur nga vëllai dhe babai i saj, në vitin 2012. Dosja e krimit makabër u...

Familja Buci dhe krimet, nga vrasja e kunatës te atentati me...

Policia ka zbardhur nja ngjarje tepër të rëndë, e cila kishte ndodhur në vitin 2012, ku 23-vjeçarja Eglantina Buci ishte ekzekutuar me plumb në...

Dëshmia që ndryshoi dinamikën e vrasjes: Dhëndëri i Qazim Sejdinit thirri...

Ndryshon dinamika e vrasjes së Florian Lamçes në 30 korrik në Elbasan, ku autor i krimit është dhëndëri i Qazim Sejdinit, Sokol Sanxhaktari dhe...

EMRI /Vrasje në Tiranë, “dezertori” lë të vdekur 61-vjeçarin

Ndalohet një 37-vjeçar, për veprën penale “Vrasja”. 37-vjeçari i dënuar më parë për Dezertim nga shërbimi Ushtarak. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.3, me marrjen...

EMRAT/Ekzekutimi i Florjan Lamçes në Elbasan, policia arreston dhe dy të...

Ka shkuar  në 4 numri i të arrestuarve për vrasjen e shtetasit Florian Lamçe në Elbasan. Në vijim të hetimeve të thelluara, thotë policia, në...