Tag: autori

FOTO/Ky është autori i dyshuar i ekzekutimit të biznesmenit në Himarë,...

Personi që shihni në foto është Kliti Leka, autori i vrasjes së biznesmenit 51-vjeçarit Niko Goro. Ngjarja e rëndë që terrorizoi sot Himarën ndodhi...

Atentati ndaj shefit të Policisë, gjendet motorçikleta e përdorur nga autori

Gjendet motorçikleta e cila është përdorur për të kryer atentatin ndaj Drejtorit të Policisë Bashkiake në Malësinë e Madhe, Mentor Hasanaj. Burime bëjnë me dije...

Sherr mes të rinjve në Durrës/Një i plagosur me thikë, lëndohet...

Një konflikt i çastit mes dy shtetasve në qytetin e Durrësit ka çuar në përdorimin e thikës dhe plagosjen e njërit prej tyre. Sipas Policisë,...

EMRI/Ky është 46-vjeçari që abuzoi me minorenen, dëshmia në polici

Policia e Pogradecit ka vënë në pranga një 46-vjeçar nga fshati Vërdovë, pasi dyshohet se ka përdhunuar një vajzë 13-vjeçare. Burime pranë policisë bënë...

Konflikt i rëndë/ Identifikohet autori i ngjarjes në Peqin, ja kush...

Identifikohet emri i viktimës në Peqin, si dhe autori i krimit të rëndë. Ngjarja u shënua mbrëmë në fshatin Lolaj të Peqinit. Mësohet se 51-vjeçari...

Zbulohet në kohë rekord autori i zjarrit në Pezë, flakët dolën...

Policia zbardh në kohë rekord zjarrvënien në fshatin Roshnje, Njësia Administrative Pezë. Arrestohet në flagrancë një 65-vjeçar, si autor i dyshuar i zjarrvënies. "Specialistët për...

EMRI /Vrasje në Tiranë, “dezertori” lë të vdekur 61-vjeçarin

Ndalohet një 37-vjeçar, për veprën penale “Vrasja”. 37-vjeçari i dënuar më parë për Dezertim nga shërbimi Ushtarak. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.3, me marrjen...

EMRI/ Plagosja në Shkodër, shpallet në kërkim autori i dyshuar

Policia e Shkodrës ka identifikuar dhe shpallur në kërkim autorin e dyshuar të ngjarjes së mbrëmjes së të martës, ku mbetën të plagosur dy shtetasit Erison...

Merr fund arratia, bie në pranga autori i vrasjes së 23-vjeçarit...

Arrestohet Stjuart Smakaj, autori i dyshuar i vrasjes së 23-vjeçarit, Gledis Kraja në Shkodër. Mësohet se arrestimi i tij është bërë nga policia e...

DETAJE/Njëri nga vëllezërit që vranë shokun e tyre, i përfshirë në...

Sebastian Smakaj është zyrtarisht autori kryesor i ngjarjes së mbrëmshme në Shkodër, ndërsa është shpallur në kërkim së bashku me të vëllain, Stjuart Smakaj,...