Tag: Lac

VIDEO/Basha tregon planin e PD në Kurbin: Sot ne kemi fjalën,...

Kryedemokrati Lulzim Basha është takuar me qytetarë dhe biznese në Laç duke dëgjuar problematikat e tyre dhe shprehur propozimet që opozita i ka bërë...

Policia nuk kontrolloi zonën, zbulohet kush i gjeti armët e krimit...

Kane qene punonjësit e pastrimit të gjelbërimit qe kanë gjetur këtë të shtunë dy pistoleta, në rrugën ‘Pjetër Budi’. Këto dyshohet se janë armët që...

Vrasja e dyfishtë në Laç, gjenden armët afër spitalit privat që...

Policia ka gjetur dy ármët e përdorura në vrásjen e biznesmenëve në Laç, Bujar Lika, dhe Paulin Marku Gjergji. Raportohet se ármët janë gjetur në...

Zbardhen dëshmitë e mjekëve që operuan vrasësin e biznesmenëve në Laç:...

Jane zbardhur dëshmitë e dy mjekëve, Besim Lama dhe Viktor Marku, që mjekun vrasësin e biznesmenëve Paulin Gjergji Marku dhe Bujar Lika (Hasani), në...

EMRAT/Vrasja e dyfishtë në Kurbin, kush janë 3 bashkëpuntorët e Lamajt...

Zbardhen emrat e tre bashkëpunëtorëve të Eduard Lamaj në vrasjen e dyfishtë në Kurbin. Ata janë Klaudio Perkola, Ilir Xhepaj dhe Elson Alija, të tre...

FOTO/Ky është atentatori i dy biznesmenëve në hotelin në Laç, i...

Personi që shikoni në foton e mëposhtme është Eduart Lamaj, i cili është arrestuar mbrëmjen e djeshme në një spital privat në Tiranë, i...

Vrasja në Laç/Si u zbulua Eduart Lamaj, fshihej tek shtëpia e...

Eduart Lamaj i arrestuar ditën e sotme për si i dyshuar kryesor për vrasjen e dyfishtë të ndodhur në Kurbin mbrëmjen e 30 Majit nuk është...

Zbardhet vrasja e dy biznesmenëve në Laç, kapet autori kryesor i...

Ngjarja e rëdnë e vrasjes së dy biznesmenëve në Laç duke se është zbardhur. Sipas policisë është arrestuar një person që u shfaq në...

Vrasja e dy biznesmenëve në Laç/Kapet një i dyshuar, shkoi me...

Një person është ndaluar si i dyshuar për átentatin e dyfishtë që ndodhi në 30 Maj në Laç, ku mbetën të vrárë biznesmenët Bujar...

Peligrinazhi ne Kishën e Shna Ndout në Laç, policia publikon planin...

Për te siguruar nje mbarëvajtje të pelegrinazhit në Kishën e Shna Ndout në Laç, në datat 12 dhe 13 qershor 2020, policia e Laçit...