Tag: rrefen

VIDEO/Humori i ditëve të sotme, Besnik Çinari përgjigjet i prerë: Nuk...

Besnik Çinari i cili ka rrëfyer në “Pushime on Top”, disa nga momentet më pikante të karrierës së tij, tregoi se humori i sotem...

DETAJE/Rrëfehet shqiptari i lidhur me mafian italiane, i tregon policisë mbi...

Shqiptari Sokol Dervishi i njohur me nofkën "Codino" (bishtaleci i arrestuar në janar të 2019 si pjese e grupit kriminal ne Iitali,  është penduar. Referuar...

VIDEO/Shau në mes të emisionit, moderatorja e Fierit: Videoja doli për...

Moderatoja e TV Apolloni në Fier, Marsela Topi tërhoqi vëmendjen në rrjet me fjalorin e saj pasi shau live punonjësit e regjisë. “O çuna, po...

Vrau 24-vjeçarin në Laç, autori: Ja pse e qëllova me armë,...

Policia arriti të ndalonte autorin e vrasjes në Laç, ditën kur qindra njerëz dhe besimtarë shkuan për të vizituar Kishën e Shna Ndout. Viktimë mbeti...