VIDEO/Humori i ditëve të sotme, Besnik Çinari përgjigjet i prerë: Nuk e ndjek

Besnik Çinari i cili ka rrëfyer në “Pushime on Top”, disa nga momentet më pikante të karrierës së tij, tregoi se humori i sotem nuk ndodhet ne momentet e tij me te mira.

“Kam gjetur këtu në teatrin Migjeni artistat më të mëdhenj, por ke frikë si do çash ti. Aktori që nuk shkruan vet, ose që nuk ka humor vet nuk është humorist”, ka thënë Çinari në një nga intervistat e tij të pakta.

I pyetur nëse e ndjek humorin e ditëve të sotme, ai u tregua kategorik. “Nuk e ndjek humorin sot. Dy gjëra janë të vështira forma dhe përmbajtja. Unë s’kam qeshur kurrë në skenë, ç’kuptim ka ti del të bësh të tjerët për të qeshur dhe jo të qesh vet. Të kap gazi një moment, po jo gjithmonë”, përfundoi Çinari.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje