Politika

#ONTOP

#ROZE

Horoskopi, 26 mars 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Kjo e martë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur. Ky është momenti për të bërë bilancin e situatës tuaj aktuale. Sa...

E reja fejohet me të moshuarin 53 vite më të madh,...

Dashuria nuk ka moshë, nuk është thjeshtë një shprehje pasi herë pas here e gjejmë të zbatueshme edhe në praktikë. Një vajzë 21-vjeçare është fejuar...

FOTO/ Flor Mumajesi flet për atë, që ia ka marrë zemrën

Kantautori dhe këngëtari Flor Mumajesi është një ndër më të pëlqyerit të tregut muzikor shqiptar dhe gjithnjë tërheq vëmendjen përsa i takon jetës private....

Edhe Cardi B zgjedh dizajnerin shqiptar, Valdrini tregon për mesazhet me...

Emri i tij po përhapet me shpejtësi në disa vende të botës, ndërsa mund të themi që na ka bërë krenarë me talentin e...

Nuk e lejon vjehrrën të prekë foshnjën, arsyeja e kësaj nëne...

Një nënë e re mesa duket e marrë shumë seriozisht të qenurit nënë dhe për këtë gjë është siguruar deri në ekstrem. Ajo për ti...