Tag: stresi

FOTO/Lirimi nga burgu përkoi me një ditë të veçantë, Keisi dedikim...

Arkimed Lushaj, i njohur si Stres u lirua nga burgu me një vendim të Gjykatës pas 8 muajsh i izoluar. Lajmi për lirimin e...

VIDEO/Momenti kur Stresi lirohet, familjarët dhe fansat e presin me brohoritje

Gjykata liroi nga burgu ditën e djeshme reperin e njohur si Stresi, i cili prej 8 muajsh ndodhej në burg, nën akuzën e armëmbajtjes...

Pak orë pas lirimit të Stresit, Sali Lushaj mallkon gazetarët: Zoti...

Pak orë pasi Gjykata e Tiranës vendosi të lirojë me kusht reperin Arkimed Lushaj, t ë njohur ndryshe si Stresi, ka reaguar babai i...

LAJM I FUNDIT/Lirohet nga burgu reperi i njohur Stresi

Gjykata ka dhënë sot vendimin për të liruar nga burgu reperin e njohur Stresi. Kujtojmë se Stresi mbahej prej disa muajsh në burg nën...

FOTO/Basha feston ditëlindjen, Stresi nga burgu e uron bashkë me një...

Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ndodhet prej disa prej muajsh në qeli për shkak të problemeve me ligjin, ndërsa ka patur gjithmonë mbështetjen...

A e ka takuar Stresin në qeli? Keisi rrëfen atë që...

Bashëkshortja e Stresit, Keisi prej disa ditësh është në Tiranë dhe nuk e mban të fshehtë ardhjen e saj. Kjo pasi ka një arsye...

FOTO/Provat e dashurisë së vërtetë, Keisi Lushaj mezi e pret të...

Lidhja e tyre në distancë ka treguar se mund të kalojë çdo barrierë dhe vështirësi. Keisi e ka treguar prej kohësh se është e...

FOTO/Stresi prej muajsh në burg, Keisi “gdhend” në trup dedikimin prekës

Keisi asnjëherë nuk ka hezituar të shprehë dashurinë ndaj të fejuarit të saj, këngëtarit, Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi. Prej muajsh tashmë, reperi Stresi...

FOTO/Fjalët më të bukura për të dashurin e zemrës i ka...

Keisi vazhdon të jetë ende e dashuruar pas Stresit. Reperi ndodhet në burg prej disa muajsh, ndërsa na ka habitur dhe prekur fisnikëria e të...

Mbyllen hetimet për Stresin, për çfarë do të gjykohet këngëtari

Prokuroria ka mbyllur hetimet dhe ka dërguar  në gjykatë dosjen për Arkimed Lushajn, këngëtari i njohur me emrin "Stresi". Lushaj do të gjykohet për "armëmbajtje...