A e ka takuar Stresin në qeli? Keisi rrëfen atë që ka ndodhur mes tyre

0Shares
0

Bashëkshortja e Stresit, Keisi prej disa ditësh është në Tiranë dhe nuk e mban të fshehtë ardhjen e saj. Kjo pasi ka një arsye shumë të veçantë, që sigurisht është dashuria e jetës së saj.

Madje në rrjete sociale, aty ku është mjaft e afërt me ndjekësit ajo ka shpjeguar se mezi i pret ditët e hëna për ta takuar atë në qelinë e burgut.

Së fundmi e pyetur nga një fans nëse e ka takuar Stresin, Keisi ka treguar për takimin me të duke u shprehur: “Normal që po, unë vetëm për të kam ardhur”.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje