VIDEO/Momenti kur Stresi lirohet, familjarët dhe fansat e presin me brohoritje

0Shares
0

Gjykata liroi nga burgu ditën e djeshme reperin e njohur si Stresi, i cili prej 8 muajsh ndodhej në burg, nën akuzën e armëmbajtjes pa lejë.

Një video po qarkullon në rrjet, në momentin kur ai sapo ka dalë nga burgu dhe familjarët bashkë me fansat e tij e presin jashtë duke e duartrokitur.

Bashkë me ta ndodhet dhe e fejuara e tij, Keisi, e cila ka qenë një ndër personat që  e ka mbeshtetur pafund gjatë kohës që ai ka qënë brenda.

https://www.instagram.com/p/BytMuqDHtS5/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again

Babai i Stresit, Sali Lushaj, prej kohësh e ka cilësuar arrestimin e tij si politik, kjo për shkak të denoncimit që ai i bëri Taulant Ballës, dhe për shkak se familja e tij njihen si mbështetës të Partisë Demokratike.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje