Tag: Pamje

VIDEO/ Alkool, muzikë dhe gjysmë të zhveshur, ditëlindja e çmendur e...

Para disa ditësh Ronela Hajati bëri 31-vite jetë, e ndërsa mbrëmjen e djeshme ka zgjedhur që të mbledh miqtë për të festuar. Mes të ftuarve...

PAMJE +16/Videoklipi që mbahej i fshehtë: Filmimet e çuditshme ku Kim...

Kanye West dhe Tyga, dikur baxhanakë, u dedikuan një këngë Kim Kardashian dhe Kylie Jenner, “Feel Me”, ku përmendën gjithë çfarë i bënin partneret...

PAMJE TE RENDA/Momenti kur punonjësi i Bashkisë bie nga lartësia në...

Një ngjarje e rëndë tronditi te enjten qytetaret ne Berat. 46-vjeçari Shkëlqim Metkaj, punonjësi i Drejtorisë së Bujqësisë pranë Bashkisë Berat, është rrëzuar për vdekje ndërsa priste...

Pamje të rënda nga aksidenti në Elbasan, sharrohet makina për të...

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mesditë në aksin Elbasan-Peqin, ku për pasojë një person ka humbur jetën. Burime bëjnë me dije për...

VIDEO/Kompleksit të madh në Durrës që i mungojnë kolonat, pallati braktiset...

Pas tërmetit të fuqishëm që goditi Durrësin, një pjesë e mirë e godinave të qytetit kanë pësuar dëme të mëdhaja e si pasoja janë...

FOTO/Momentet e para nga vendi i ngjarjes, qytetarët nuk i tremben...

Një çantë e dyshimtë është gjetur në bulevardin “Zogu i Parë” në Tiranë. Sipas informacioneve të para, çanta ndodhet ende aty dhe deri me tani...

VIDEO/Dalin pamjet nga spitali, Basha me banorët, të plagosurit rrëfejnë dhunën...

Kanë dalë pamjet e para të filmuara brenda ambjenteve të spitalit të  Traumës, ku ndodhen disa prej banorëve të lenduar nga aksioni i sotëm...

VIDEO TMERRUESE/ Pamje të rënda nga masakra sot në Prishtinë

Publikohen të tjera pamje nga masakra e ndodhur sot në Prishtinë, ku një person qëlloi me armë zjarri duke lënë të vdekur dy persona...

Pamje madhështore nga protesta, Vasili sjell videon: Faleminderit

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili falënderon dhjetëra mijëra qytetarë që iu përgjigjën thirrjes për të protestuar para kryeministrisë me qytetari, civilizim dhe kurajo. Pak minuta...

VIDEO/Momenti kur Stresi lirohet, familjarët dhe fansat e presin me brohoritje

Gjykata liroi nga burgu ditën e djeshme reperin e njohur si Stresi, i cili prej 8 muajsh ndodhej në burg, nën akuzën e armëmbajtjes...