Tag: stresi

VIDEO/Stresi bën pjesë të këngës Elvana Gjatën dhe zbulon arsyen

Ditën e djeshme,reperi i njohur  Stresi solli për publikun shqiptar një projekt të ri, i cili kësaj here vinte si bashkëpunim. Ai bashkoi forcat me...

Protesta për shembjen e Teatrit, procedime të tjera për artistët, mes...

Në protestën e djeshme morën pjesë grupe të ndryshme nga shoqëria civile, qytetarë si dhe anëtarë të opozitës. Ditën e sotme bëhet e ditur se...

Stresi e tregon për herë të parë: Shkova ilegalisht në Kanada...

Reperi i njohur shqiptar Stresi vazhdon ende te mos e tregojë zyrtarisht nese eshte ndare apo jo perfundimisht nga partnerja e tij, Keisi. Por ajo...

FOTO/Dueti i të dyve nuk shkoi në finale, Stresi ka dy...

Edhe pse Eli Fara dhe Stresi u pëlqyen shumë nga publiku gjate intepretimit te kenges se tyre mbremjen e djeshme, kënga nuk arriti të...

FOTO/Stresi me deklarata të forta në rrjetet sociale: Është bërë Tirana...

Stresi ka deklaruar hapur pa pikë ndrojtje atë mendon. Ai shkruan se Tirana është bërë prostitucion i gjallë dhe këtë e tregon me anë...

VIDEO/Bashkëpunim i shoqëruar me debate, Eli Fara zbulon titullin e duetit...

Askush nuk e kishte menduar një duet mes Eli Farës dhe Stresit, pasi të dy përfaqësojnë rryma krej te ndryshme. Pjesëmarrja e tyre në...

FOTO/”Jeni fundërrinë”, Stresi shpërthen ndaj mediave rozë pas shkrimeve për të...

Të ndarë apo në periudhë pauze, kjo nuk ka shumë rëndësi. Pas çdo informacioni, Keisi dhe Stresi mbeten në vemendjen e mediave rozë, për...

FOTO/Stresi futet në telashe, probleme me ligjin dhe në Kosovë

Telashet nuk kanë të mbaruar për Stresin. Reperi sapo ka dalë nga burgu, por së fundmi është përfshirë në një aksident në Kosovë. Reporteri.net mëson...

VIDEO/Kaq e pati romanca e tyre? Stresi “vajton” për Keisin, i...

Reperi Stresi dhe Keisi ish-gruaja e tij përflitet se janë ndarë, ndonëse nga ata të dy nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar apo prononcim. Por...

FOTO/Veprimet e fundit dyshuese, Keisi po shkon drejt ndarjes nga Stresi

Marrëdhënia e tyre mund te jetë ne krizë ose fatkeqësisht dyshja mund të jenë ndarë përfundimisht. E kemi fjalën për Stresin dhe Keisin. Së fundmi,...