Tag: stresi

FOTO/Reperi nga Kosova mbështet Stresin: Lirojeni nga burgu

Reperi shqiptar Stresi prej dy disa muajsh ndodhet në burg, ndërsa të shumtë kanë qënë ata që e suportojnë jashtë, duke filluar që me...

VIDEO/ Stresi në burg po përgatit suprizën e rradhës

Reperi Arkimed Lushja i cili njihet më shumë me emrin e tij të artit Stresi këngën e tij të fundit ishte një dedikim kushtuar nënës...

FOTO/Stresi i bashkohet protestës: Me shpirt jam aty me ju kundër...

Reperi i njohur Stresi, ndonëse ndodhet në burg, i është bashkuar protestës, duke bërë thirrje për qytetarët që të mos dorëzohen. Nga një postim në...

Keisi i bën dedikimin special Stresit për Shën Valentin, kujton fjalët...

Keisi, bashkësortaj e reperit të njohur Stresit, nuk ka harruar që të bëjë një dedikim për njeriun e saj të zemrës me rastin e...

FOTO/Kejsi feston ditëlindjen, dhurata që mori nga prindërit e Stresit: Krenare...

Kejsi, e fejuara e reperit Stresi, ka festuar ditëlindjen, ndërsa nuk ka hezituar të tregojë një pjesë të festimeve të saj për ndjekësit në...

E pyesin nëse konsumon bar si i shoqi, partnerja e Stresit...

Kejsi, bashkëshortja e reperit Stresi ka treguar mbështetjen e madhe për të dhe familjen e tij pas arrestimit. Këtë herë ka zgjedhur që të...

FOTO/ Shumë shpejt do ketë dasmë! Mamaja e Stresit zbulon sekretin

Para disa muajsh reperi Stresi u vu në pranga nga policia e Tiranës. Ai u akuzua për trafik droger sidhe armëmbajtej pa lejë. Ende nuk dihet...

Stresi uron Vitin e Ri pranë oxhakut: “U përballa me sfida,...

Një 2018 e vështirë padyshim ishte dhe për këngëtarin Arkimed Lushaj, i njohur si  Stresi. Stresi ndodhet në burg nën akuzën e armëmbajtjes pa lejë,...

‘Nuk do të dorëzohem…’ Stresi i mbushur plot me shpresë...

Një 2018 e vështirë padyshim ishte dhe për këngëtarin Arkimed Lushaj, i njohur si  Stresi. Stresi ndodhet në burg nën akuzën e armëmbajtjes pa lejë,...

FOTO/Kejsi nuk e harron të dashurin e zemrës, dedikim prekës për...

Historia e tyre e dashurisë duket të jetë një ndër ato dashuri që i reziston çdo lloj barriere dhe vështirësie. Dhe pse janë larg fizikisht,...